Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Тактичний ліхтар Nitecore P16 TAC

Тактичний ліхтар Nitecore P16 TAC
Тактичний світлодіодний ліхтарик P16 TAC від Nitecore - це потужний і компактний ліхтар, створений для військових, правоохоронних органів і мисливців, а також як підствольний з виносної кнопкою. Ліхтар пропонує чотири рівні яскравості і налаштування стробоскопа, SOS і маяка для визначення місця розташування. У ліхтаря є захист для запобігання струсу або зміщення його батареї через багаторазової віддачі при використанні з вогнепальною зброєю.
Джерелом світла є світлодіод Cree XM-L2 (U3) з білим світінням з виходом від 1 до 1000 люмен. Інтенсивність вихідного сигналу, стробоскоп, маяк розташування і сигнали SOS контролюються за допомогою інтелектуального селекторного перемикача на корпусі. Перемикач запам'ятовує останню використану вихідну інтенсивність і автоматично переходить на цей вихід при наступному включенні.
Корпус алюмінієвий з чорним анодованим покриттям типу III, стійкий до подряпин і корозії. Кільце ущільнювача має клас захисту IPX8, може занурюватися в воду до 2-х метрів і ударостійкість до 1.5 метра. Зубчаста кромка голови фрнаря з нержавіючої сталі призначена для самооборони або для розбивання вікон. Текстурований ромбоподібний малюнок на рукоятці забезпечує надійний хват. Так само на рукоятці є знімне тактичне кільце для використання з дворучним пістолетним хватом «сигарного типу». Тепловідвідні ребра на голові ліхтарика допомагають запобігти перегріву .. Ліхтар може працювати від 1 батареї 18 650 або 2-х літій-іонних батарей, що перезаряджаються CR123 або від 2 х одноразових батарей CR123. Ліхтар захищений від неправильної заміни батареї якщо переплутали полярность.Фонарь можна купити зі знижкою в нашому інтернет магазині і відправкою по всій Україні або Києву.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!