Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Штани польові "PCP- LW" -TROPICAL MTP / MCU camo

Штани польові "PCP- LW" -TROPICAL MTP / MCU camo
Штани польові "PCP-LW" - це новинка від компанії PROF1Group і фахівцями конструкторського бюро НВО 281 / ЗЕТ. Ідеально підійдуть для військових, мандрівників, мисливців і рибалок, фахівців з безпеки - всіх тих, хто потребує високоякісний польовий одяг і уніформі. Конструкція брюк передбачає кріплення всіх кишень (зовнішніх кишень, внутрішніх кишень, додаткових кишень) і додаткових підсилюють накладок (накладка на колінах, задня накладка) всередину основних подвійних швів, брюки польові "PCP-LW" (Punisher Combat Pants-Light Weight) мають додатковий запас міцності, що важливо при активному використанні в екстремальних умовах.
Пояс брюк "PCP-LW" широкий і забезпечений внутрішньою вставкою зі спіненого штучного каучуку, яка створює додатковий комфорт при носінні жорстких поясних ременів, польового спорядження в підсумках, зброї в кобурах. Внутрішня частина поясу "PCP-LW" посилена спеціальної потоотводящей накладкою, яка створює додатковий комфорт при використанні брюк в жарку пору року, в умовах пустелі і тропіків.
Широкі брючні шліци дозволяють використовувати ремені до 6 см шириною. На чотирьох передніх шліцах брюк є D-образні кільця з матеріалу Nylon 6.6., Які можуть служити для додаткової фіксації на страхувальних стропах і карабіни індивідуального малорозмірного спорядження (ключів, засобів зв'язку і навігації, мультіінструмент, ліхтариків, ножів, короткоствольної зброї, службових посвідчень та т.п.), яке носиться в кишенях, або на поясі.
Також у брюк є верхні фронтальні кишені, які мають збільшений розмір і велику «горловину» входу, що дозволяє отримувати доступ до вмісту не знімаючи зимових, або літніх рукавичок. «Горловина» даних кишень посилена проти притирання додатковим шаром основної тканини. Підкладка передніх кишень виконана з синтетичної сітки. Це підсилює вентиляцію брюк і прискорює відтік вологи з кишень при форсуванні водних перешкод.
Крім того - над основними фронтальними кишенями розташовані додаткові накладні кишені, які призначені для транспортування компактного спорядження (складних ножів, мультіінструмент, ліхтариків, мобільних телефонів і смартфонів). При цьому, розташування і форма даних додаткових кишень обрані таким чином, щоб навіть будучи заповненими спорядженням не перешкоджати доступу до основних фронтальні кишені.
На задній верхній частині брюк "PCP-LW" розташовано два зовнішні кишені збільшеного обсягу. Лівий зовнішню кишеню закривається клапаном з текстильною застібкою «липучка» YKK®. В складках кишень зроблені спеціальні відводи для стоку вологи.
Пов'язки на кишені польових брюк "PCP-LW" (Punisher Combat Pants- Light Weight) мають збільшений об'єм, який дозволяє використовувати кишені для транспортування навіть 45 / 40- зарядних магазинів АК, або іншого спорядження і особистих речей. Усередині пов'язках кишень розташовані додаткові кишені з синтетичної сітки, які дозволяють фіксувати дрібні предмети. Бічні кишені закриваються клапаном з текстильною застібкою «липучка» YKK®. В складках кишень зроблені спеціальні відводи для стоку вологи.
Нижче основних пов'язках кишень розташовані додаткові кишені (в нижній частині штанин), які можуть бути використані для транспортування кровоостанавливающих джгутів, медичних турнікетів, кровоспинних засобів, перев'язувальних засобів, або іншого персонального спорядження аналогічного типорозміру. Кишені закриваються клапаном з текстильною застібкою «липучка» YKK®. В складках кишень зроблені спеціальні відводи для стоку вологи.
Брючини регулюються за розміром за допомогою клапана з текстильною застібкою «липучка» YKK®.
Зона колін має анатомічну будову, що створює додатковий комфорт, як при активних переміщеннях, так і при тривалому сидінні.
Зовнішній шар основної тканини і внутрішня підсилює накладка, розташована в колінної зоні, створюють спеціальну кишеню, який може бути використаний для носіння спеціальних демпфуючих захисних вставок.
Розмірна сітка польових брюк "PCP-LW" (Punisher Combat Pants- Light Weight) підібрана з урахуванням усадки основного матеріалу після декількох машинних прань.
Штани польові "PCP-LW" зроблені з «полегшеної» змішаної тканини, яка має підвищені характеристики міцності, паропроникність, повітропроникність, що важливо при постійній експлуатації брюк в польових умовах в зонах з тропічним і екваторіальним кліматом.
Всі використані при виробництві брюк "PCP-LW" (Punisher Combat Pants- Light Weight) матеріали і фурнітура є NIR (Infrared Invisible) - невидимими в інфрачервоному світловому діапазоні.
Mil-Spec. 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!